Tekzip ve Yasal Uyarı

image_pdfimage_print

Tekzip: Bu sitede yer alan tüm bilgiler sadece bilgi amaçlıdır. Bu bilgilerin sizin için de geçerli oldugundan emin olmak istiyorsanız doktorunuza veya diger saglık görevlilerine danısınız.

Lermi medikal ltd. Şti ye ait olan

Hepatit web sitesine erişmekle ve kullanmakla, bu UYARILARI hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı Hepatit web sitesine erişiminiz bu ilkeye ve ilgili yasalara tabidir.

İçerik

Dr. Aydoğan Lermi Enfeskiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanıdır. Hepatit sitesinde yer alan yazılar kişileri bilgilendirmek amacı ile Dr. Aydoğan Lermi tarafından yazılmış olup reklam, rekabet, istismar, bilimsel olmayan teşhis ve tedaviye yönlendirme maksadı taşımamaktadır.

Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, doktorunuzdan edineceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya herkez için ilanihayi doğru olarak kabul edilemez, profesyonel tıbbi bakımın yerini tutamaz.

Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur. Bu sitedeki bilgiler tıbbi bilgi ve deneyimleri içermektedir.

Bu sayfadaki bilgiler profesyonel tıbbi bakımın, muayenenin, doktora danışmanın ve konunun uzmanı ile görüşmenin yerini tutmaz.

Bu sitede yer alan bilgilerin güncelliği ve doğruluğu konusunda azami titizlik gösterilsede herkez için kesinkes doğruluğu, geçerliliği eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul edilemez.

Herhangi bir uyarı gerekmeksizin Hepatit Web Sitesi üzerinde ve bu Web Sitesi içerisindeki bilgi, içerik, resimler, logolar ve ikonlar üzerinde ayarlamalar, güncellemeler, eklemeler, çıkarmalar ve/veya değişiklikler yapabilir.

Telif hakkı, sınai mülkiyet ve fikri mülkiyet bildirimi

Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, hepatit web sitesinin önceden yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

Her halukarda bu siteden yapılan kopyalamaların kullanımından Lermi medikal Ltd. Şti sorumlu tutulamaz.

313 Total 1 Gün